Views REST Field Format (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: String
ja: 文字列

en: Integer
ja: 整数

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Boolean
ja: 真偽値
