Views REST Field Format (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
