Views REST Field Format (1.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Format
ku: فۆرمات

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Boolean
ku: بوولی
