Views REST Field Format (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: String
lt: Eilutė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Float
lt: Kintantis

en: Boolean
lt: Loginis
