Views REST Field Format (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Format
nl: Opmaak

en: String
nl: Tekenreeks

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal
