Views REST Field Format (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: String
sk: Reťazec

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Float
sk: Reálne číslo

en: Boolean
sk: Logické hodnoty
