Views REST Field Format (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Format
sl: Oblika

en: String
sl: Niz

en: Integer
sl: Celo število

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Boolean
sl: Logična vrednost
