Views REST Field Format (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: String
sv: Sträng

en: Integer
sv: Heltal

en: Float
sv: Flyttal

en: Boolean
sv: Boolesk
