Views REST Field Format (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: String
ta: சொல்

en: Integer
ta: முழுஎண்

en: Boolean
ta: பூலியன்
