Views REST Field Format (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Format
vi: Định dạng

en: String
vi: Chuỗi

en: Integer
vi: Số nguyên

en: Float
vi: Số thực

en: Boolean
vi: Kiểu Bool
