Views REST Field Format (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: String
de: Zeichenkette

en: Integer
de: Ganzzahl

en: Float
de: Fließkommazahl

en: Boolean
de: Boolesch
