Views REST Field Format (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: String
et: Sõne

en: Integer
et: Täisarv

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Boolean
et: Tõeväärtus
