Views REST Field Format (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Format
it: Formato

en: String
it: Testo

en: Integer
it: Intero

en: Float
it: Virgola mobile

en: Boolean
it: Booleano
