Views REST Field Format (1.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Float
km: អណ្តែត

en: Boolean
km: ប៊ូលីន
