Views REST Field Format (1.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Format
pt: Formato

en: String
pt: Expressão

en: Integer
pt: Inteiro

en: Float
pt: Vírgula flutuante

en: Boolean
pt: Boleano
