Views REST Field Format (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Views
ur: ویوز

en: Format
ur: فارمیٹ

en: String
ur: سطر

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Float
ur: کسری عدد

en: Boolean
ur: بولین
