Views REST Field Format (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Format
ar: التنسيق

en: String
ar: المقطع

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Boolean
ar: قيمة منطقية
