Views REST Field Format (1.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: String
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Boolean
az: Məntiq
