Views REST Field Format (1.0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Format
be: Фармат

en: String
be: Радок

en: Integer
be: Цэлае

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)
