Views REST Field Format (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Format
cs: Formát

en: String
cs: Řetězec

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Float
cs: Desetinné číslo s plovoucí čárkou

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)
