Views REST Field Format (1.0.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: String
eu: Katea

en: Integer
eu: Osokoa

en: Boolean
eu: Booleanoa
