Views REST Field Format (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: String
fi: Merkkijono

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Float
fi: Liukuluku

en: Boolean
fi: Totuusarvo
