Views REST Field Format (1.0.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Integer
fr: Entier

en: Float
fr: Réel (Float)

en: Boolean
fr: Booléen
