Views REST Field Format (1.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Format
he: פורמט

en: String
he: מחרוזת

en: Integer
he: שלם

en: Float
he: צף

en: Boolean
he: בוליאני
