Views REST Field Format (1.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: Format
hi: प्रारूप

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Integer
hi: पूर्णांक

en: Float
hi: फ्लोट

en: Boolean
hi: बूलियन
