Views REST Field Format (1.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Format
hr: Oblik

en: String
hr: Struna

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Float
hr: Realni broj

en: Boolean
hr: Boleanski
