Views REST Field Format (1.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: String
hy: Տող

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Float
hy: Լողացող

en: Boolean
hy: Բուլյան
