Views REST Field Format (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Format
lv: Formāts

en: String
lv: Virkne

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips
