Views REST Field Format (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: String
mr: संज्ञा

en: Integer
mr: पूर्णांक

en: Float
mr: अपूर्णांक

en: Boolean
mr: बूलीय
