Views REST Field Format (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: String
fa: رشته

en: Integer
fa: صحیح

en: Float
fa: شناور

en: Boolean
fa: منطقی
