Views REST Field Format (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Format
ru: Формат

en: String
ru: Строка

en: Integer
ru: Целое число

en: Float
ru: Число с плавающей точкой

en: Boolean
ru: Логическое
