Views REST Field Format (1.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Views
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: String
th: ข้อความ

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Boolean
th: บูลีน
