Views REST Field Format (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Format
tr: Biçim

en: String
tr: Dize

en: Integer
tr: Tamsayı

en: Float
tr: Kesirli

en: Boolean
tr: Mantıksal
