Views Row Insert (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Select a block
hu: Blokk kiválasztása

en: About
hu: Leírás

en: Custom content
hu: Egyéni tartalom

en: Row class
hu: Sor osztálya

en: Add views row classes
hu: <em>Views</em> sor osztályok hozzáadása

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
hu: Csíkozás (páros/páratlan), első/utolsó sor osztályok hozzáadása

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
hu: CSS osztályok hozzáadása az első és az utolsó sorhoz, valamint a páros/páratlan sorok csíkozásához.

en: Row type
hu: Sortípus
