Views Row Insert (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Select a block
da: Vælg en blok

en: About
da: Om

en: Custom content
da: Brugerdefineret indhold

en: Row class
da: Rækkeklasse

en: Add views row classes
da: Tilføj klasser på rækker

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
da: Tilføj striping (lige/ulige) samt klasser på første/sidste rækker

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
da: Tilføj CSS-klasser til den første og sidste linje såvel som lige/ulige klasser til zebrastriber.

en: Default row classes
da: Standard rækkeklasser

en: Row type
da: Rækketype
