Views Row Insert (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Select a block
nl: Selecteer een blok

en: About
nl: Over

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Add views row classes
nl: Views-rijklassen toevoegen

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
nl: Klassen toevoegen voor gestreepte (oneven/even), en eerste/laatste rijen.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
nl: CSS-klassen toevoegen aan de eerste en laatste regel, evenals even en onevenklassen voor gestreepte rijen.

en: Default row classes
nl: Standaard rijklassen

en: Row type
nl: Rijtype
