Views Row Insert (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Custom content
bo: རང་བཟོའི་ནང་དོན

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི

en: Add views row classes
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་ཕྲེང་གི་སྒྲིག་དཔེ་ཁ་སྣོན

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
bo: གདམ་སེལ་བྱེད་སྟངས་༼ཡ་དང་ཆ༽དང་། ཕྲེང་གི་སྒྲིག་དཔེ་དང་པོའམ་མཐའ་མ་ཁ་སྣོན

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
bo: ཕྲེང་དང་པོ་དང་མཐའ་མ་ལ css སྒྲིག་དཔེ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ་དང་། གདམ་སེལ་ལ་ཆ་དང་ཡ་ཡི་སྒྲིག་དཔེ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།
