Views Row Insert (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: About
fi: Tietoja

en: Custom content
fi: Kustomoitu sisältö

en: Row class
fi: Rivin luokka

en: Add views row classes
fi: Lisää luokkia kyselyriveihin

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
fi: Lisää raidoitus (parillinen/pariton), ensimmäinen/viimeinen rivi luokat

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
fi: Lisää CSS luokkia ensimmäiselle ja viimeiselle riville sekä parillisille/parittomille riveille raidoittaaksesi tuloksia.

en: Default row classes
fi: Oletus-riviluokat

en: Row type
fi: Rivin tyyppi
