Views Row Insert (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Views
id: View

en: About
id: Tentang

en: Row class
id: Kelas baris

en: Add views row classes
id: Menambahkan kelas baris tampilan

en: Default row classes
id: Kelas baris bawaan

en: Row type
id: Jenis baris
