Views Row Insert (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Block
oc: Blòt

en: About
oc: A prepaus

en: Custom content
oc: Contengut personalizat

en: Row class
oc: Classa de linha
