Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Views
it: Viste

en: Not a valid URL.
it: URL non valido.

en: Views RSS
it: Viste RSS

en: Display fields as RSS items.
it: Visualizza i campi come voci RSS.

en: RSS field options
it: Opzioni campo RSS
