Views RSS (8.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Views
ro: Vizualizări

en: Not a valid URL.
ro: Nu este un URL valid.

en: Display fields as RSS items.
ro: Afișează câmpurile ca elemente RSS.

en: RSS field options
ro: Opțiunile câmpului RSS
