Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Item
cs: Položka

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Comments
cs: Komentáře

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Not a valid URL.
cs: Neplatná URL adresa.
