Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Item
eu: Elementua

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Views
eu: Bistak

en: Not a valid URL.
eu: URL-a ez da balio.
