Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0-rc3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Item
ta: உருப்படி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
