Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Item
ar: عنصر

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Comments
ar: التعليقات

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
