Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Item
be: Элемент

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Comments
be: Каментары

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя
