Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Comments
el: Σχόλια

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Not a valid URL.
el: Μη έγκυρο URL.
