Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Comments
jv: Komèntar

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Views
jv: View
