Advanced Views RSS Feed (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Comments
nn: Kommentarar

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori
